enTrance 2011 prezentuje ARMADA NightUbiegłoroczny spektakl muzyki Trance w Bydgoszczy, pokazał jak wielkim zainteresowaniem cieszy się impreza enTrance. Zaproszeni producenci i dj-e wytwórni High Contrast Recordings pozostawili po sobie niesamowite wspomnienia, wypisane na twarzach uczestników enTrance 2010. W sobotę, 5-go marca, w hali Łuczniczka w Bydgoszczy usłyszycie tym razem brzmienia artystów kultowego koncernu muzycznego, jakim jest ARMADA Music.

enTrance to aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez klubowych w Polsce...[czytaj dalej] Zaproszeni artyści, jakość dźwięku i multimediów, scenografia i znakomita publiczność w połączeniu z możliwościami technicznymi obiektu sportowo-widowiskowego w Bydgoszczy są gwarancją jakości i narastającego zainteresowania samą imprezą jak i muzyką Trance. Przewodnikami po kapiących muzyką korytarzach na VII edycji enTrance będą:

RONSKI SPEED (SPECIAL GUEST)
W&W

ERNESTO VS BASTIAN
ARNEJ
TENISHIA
ARTY
SOUND PLAYERS

ARCTIC MOON
DIABLLO

Tymczasem przedstawiamy wam Zapowiedź imprezy przygotowaną przez firme ClockWork...Miłego Oglądania.Entrance 2011 Trailer from Video Clockwork on Vimeo.ENTRANCE
05/03/2011
BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA


www.mdt-agency.pl
www.BileteriaMDT.pl
www.FamilyCard.pl

Music Defeats Time

Źródło: HouseMafia, iTrance

Leave a Reply