Afrojack, Black Eyed Peas Vs. Sidney Samson - The Time The World is Yours (Dirty Bit Mash Up)Pobierz wszystkie utwory w jednej paczce:
Download All Tracks From:

Hotfile.com | Upload: 02.02.2011 (kliknij aby pobrać)

Download From ZippyShare.com

Klub: Pod Arsenałem
Miasto: Toruń
Data imprezy: 04.02.2011
Wstęp: 5/10zł
Autor wpisu: MartinEvvent,Mischa Daniels to zdecydowanie jedna z najważniejszych postaci na światowej scenie muzyki House. Szalone, energetyczne produkcje będące połączeniem House, Deep i Funk to już styl rozpoznawalny dla tego niezwykle sympatycznego Holendra,

Udało się! Potwierdzone!

Sony Music, MSM Events oraz Empik zapraszają na spotkanie fanów z najlepszym didżejem świata Arminem van Buurenem. W dniu wczorajszym potwierdzona została data i miejsce tego spotkania!Jak wszyscy doskonale wiemy, czterokrotnie pod rząd wybrany najlepszym didżejem na świecie Armin van Buuren odwiedzi wkrótce Polskę. Mimo napiętego piątkowego grafiku związanego z przygotowaniami do sobotniego koncertu, Armin z przyjemnością zgodził się na spotkanie, co jest wyrazem jego uznania dla polskiej publiczności oraz podziękowaniem za status Złotej Płyty za album „Mirage”.

Wszystkich fanów Armina zapraszamy do Salonu EMPIK w Starym Browarze w Poznaniu – 18 lutego 2011 roku o godzinie 18.45.

Na dzień przed wielkim widowiskiem "Armin Only Mirage” artysta spotka się z fanami i podpisywał będzie swój najnowszy album „Mirage”.Czas spotkania: 18 lutego 2011, godzina 18.45

Miejsce spotkania: Salon Empik Poznań, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, szachownica przed salonem

Będzie to z pewnością sympatyczne wydarzenie wprowadzające w atmosferę niesamowitego koncertu, który już w sobotę 19 lutego odbędzie się w pawilonie piątym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szykujcie swoje płyty na piątek i zbierajcie energię na sobotnie szaleństwo i wspaniałą ucztę muzyczną!

Do zobaczenia!

Źródło: HouseMafia

,