Klub: Pod Arsenałem
Miasto: Toruń
Data imprezy: 04.02.2011
Wstęp: 5/10zł
Autor wpisu: MartinEvvent

04.02.2011 – piątek – FUNKY FANKI with Thomas Hustler (Niemcy) @ Pod Arsenałem

To propozycja dla wszystkich fanów klubowych brzmień na najwyższym poziomie. Energetyczna muzyka serwowana przez Thomasa Hustlera z Niemiec - rezydenta najlepszych holenderskich imprez jak Dockland, Creative Primates, Plastik Punks i Fusion. Hustler, zagorzałego wielbiciela muzyki house, gościł w tak słynnych klubach świata jak El Divino Ibiza, Living Room, Fusion, Depot i Princesse, gdzie grał u boku takich gwiazd jak Westbam, Bad Boy Bill, Moguai, Moonbotica, Steve Smooth, Erick Morillo, Boogie Pimps i Tom Novy.

Line Up:

 • THOMAS HUSTLER • ... • ...Uwaga! Panie wstęp free do 23:00. Oficjalnie startujemy z piątkowymi Happy Hours w wersji exclusive – przez całą noc co godzinę promocje sięgające 50 % off !Tom Hustler to wspaniały Dj, remixer i showman! Pompujący house zafascynował go swoim brzmieniem. W 1996 pierwszy vinyl w Holandii. W 1997 wakacje w Paryżu, a rok później w Miami. Światowe kluby takie jak La Lok, Roxy lub Liquid, wywołały u niego wielką inspirację muzyczna. Vinyl przywieziony z wypraw różnił się od tego, który można było kupić w Niemczech lub Holandii. W styczniu 2000 prowadzi bookingi i gra w klubie TT-Twister.W tym samym czasie kolejne cykle to Housearrest i Boogie Nights. U boku doświadczonych kolegów takich jak: Westbam, Bad Boy Bill, Moguai, Moonbotica, Steve Smooth, Erick Morillo, Boogie Pimps, Tonka, Superfunk lub live House Rockers i Derryl Pandy. W Polsce gościł od Helu do samego Zakopanego promując 20th Fingers aka Cutmaster Jay & Khetama, Boogie Pimps, Funky Sniker, Boogie Brothers lub Mr.Swizz. Rozgrzewał parkiety w klubach takich jak Mandragora, Metro, Zentrum, Taras, Piekarnia, Ministerstwo, Roentgen, Ampstrong, W-parada, Revers, Sodaklub, Klatka, Euforia, Faktoria, Jägermeister Tour, Finlandia i Marlboro Partys Surfspot, Afro Meduza i 10-ki innych klubów oraz imprez...

  Od prawie dwóch lat składa swoje pierwsze beaty penetrując studio Creative Primates Records. Gra ostatnio jako gość na imprezach legendarnego Dockland, support dla Creative Primates, cyklu Plastik Punks i Fusion.

  Start: 21:00
  Kiedy - 4.02.2011 (piątek)
  Wstęp: Damy do 23:00 – FREE / po 23:00 – 5 pln / Panowie – 10 pln
  Gdzie - Klub Pod Arsenałem (Toruń, ul. Dominikańska 9)
  Rezerwacje: (56) 658-34-42 lub 661-604-077
 • ,

  Leave a Reply